Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowa kampania Lubelli inspirowana reklamami produktów Madej Wróbel?

Grupa Maspex Wadowice rozpoczęła nową kampanię makaronów Lubella pod hasłem „1000 pomysłów. Jedna Lubella”. Agencja Schulz Brand Friendly twierdzi, że twórcy tych reklam inspirowali się realizowaną kilka miesięcy temu przez nią kampanią dla firmy Madej Wróbel - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl.
Reklama

Rozpoczęta kampania Lubelli powstała w oparciu o nowy kierunek komunikacji marki, który zakłada promowanie brandu poprzez pokazywanie niestandardowych, a zarazem bardzo prostych przepisów na dania makaronowe. Ma to być najdłuższa w historii marki kampania.

Działania reklamowe prowadzone są pod hasłem „1000 pomysłów, jedna Lubella”, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare.

Gdy odpowiadająca za tę kampanię GPD Agency opublikowała reklamę Lubelli na swoim profilu na Facebooku, agencja Schulz Brand Friendly umieściła tam swój komentarz: „Cieszymy się, że możemy inspirować nie tylko naszych Klientów, ale również Kolegów i Koleżanki z branży! Widzimy, że "1000 improwizacji z kiełbasy", które stworzyliśmy dla marki Madej Wróbel znalazły godnych naśladowców! Pozdrawiamy :) #1000inspiracjiSchulza”.

GPD Agency odpowiedziało tak: „Forma kulinarnego tutorialu nie jest niczym nowym w świecie reklamy. Często spotykana na YouTube, rzadka w ATL-owych spotach - i tutaj Lubella jest pionierem. „Pomysły, przepisy, sposoby na…” to dość powszechne określenia w komunikowaniu inspiracji w świecie food. Naszą platformą jest „1000 pomysłów, jedna Lubella” - pomysł oparty na opozycji, i to właśnie słowo „jedna” odróżnia komunikację Lubelli od tysiąca innych kampanii z 1000 w nazwie(...)". 

Więcej na Wirtualnemedia.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum