Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowa świąteczna kampania Allegro

Świąteczne kampanie Allegro od lat poruszają ważne tematy, dostarczając wielu emocji i wzruszeń. W mijającym roku Polacy udowodnili, jak wielkie mają serca. Najnowszy film Allegro powstał, aby podziękować tym, którzy nie pozostali obojętni na potrzeby innych. Ma też zachęcić, by również przy okazji nadchodzących świąt dzielić się życzliwością z osobami wokół nas.
Reklama

Myśl przewodnia „zobacz wokół siebie to, co najważniejsze” znajduje odzwierciedlenie w świątecznym spocie w reżyserii Kuby Michalczuka z autorskim utworem skomponowanym przez Vovę Antoniva. Pełna, 1,5-minutowa wersja filmu jest dostępna na kanale Allegro na YouTube’ie. Z kolei format 30-sekundowy będzie emitowany w telewizji, VOD oraz w kinach od 28 listopada, a także promowany w mediach społecznościowych.

Kampanii wizerunkowej towarzyszy wsparcie produktowe realizowane poprzez 15-sekundowe spoty pojawiające się w mediach już od listopada. W pierwszych tygodniach spoty przedstawiały produkty najpopularniejsze w okresie przedświątecznym, czyli podczas przygotowań do świąt. Od grudnia będą dostarczać prezentowych inspiracji.

Na emisję kampanii produktowej można natrafić w TV, VOD, radiu oraz kanałach digital i w mediach społecznościowych. Inspiracje będzie można znaleźć także w świątecznym kalendarzu adwentowym, w ramach którego użytkownicy Smart! mogą liczyć również na specjalne oferty cenowe - od 1 grudnia, codziennie o 10:00 na stronie będą pojawiać się nowe promocje na produkty.

Allegro wspiera akcje charytatywne

Allegro to jednak nie tylko miejsce, w którym co roku miliony Polaków kupują wymarzone prezenty dla najbliższych. Można tu także - dzięki Allegro Charytatywni - zaangażować się w różne formy wsparcia. Firma od lat wspiera także okołoświąteczne akcje, w tym działania Szlachetnej Paczki czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeszcze do 14 grudnia potrwa akcja Szlachetnego Koszyka, w ramach której do zakupów Allegro, jednym kliknięciem kupujący mogą dodać charytatywną cegiełkę wspierającą działania Stowarzyszenia Wiosna. Do 14 lutego będzie można w ten sam sposób wesprzeć także 31. Finał WOŚP.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum