Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe otwarcia i modernizacje sklepów z GK Specjał

- Zbliżające się święta Bożego Narodzenia powodują, że miesiące jesienne sprzyjają otwarciom nowych placówek Delikatesów Premium oraz Sezam, jak również remodelingom w formacie Nasz Sklep. W ostatnim kwartale odnotowaliśmy dużą dynamikę otwarć nowych placówek, poniżej opis niektórych z nich. PSH NASZ SKLEP obecnie liczy 3700 sklepów natomiast łącznie specjał franczyza liczy już prawie 8 tys sklepów franczyzowych – informuje GK Specjał.
Reklama

W oddziale Tomaszów Lubelski, w miejsco­wości Ulhówek  ruszyły Delikatesy Sezam, należące do Grażyny Tuckiej. Po remoncie sklepu powiększona została zarówno sala sprzedaży, jak i stoisko mięsno-wędliniarskie. Zmianie uległ cały układ sali sprzedaży - wdrożone zostały również standardy dedykowane dla tego właśnie formatu. Natomiast kategorie produktowe zosta­ły ułożone na półkach w oparciu o przygotowane wcześniej planogramy.

W miejscowości Moniatycze miało miejsce otwarcie Delikatesów Premium należących do państwa Skoczylas. W tym sklepie również zo­stała powiększona sala sprzedaży, a obiekt prze­szedł gruntowny remont zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sklepu. Dzięki wprowadzeniu standardów wyposażenia oraz prawidłowej eks­pozycji towaru sklep zmienił swój wizerunek. Wprowadzono na przykład nieznany dotychczas regał pod szyldem Strefa Wina.

- Delikatesy Sezam uruchomiliśmy także wspólnie z Małgorzatą Włoch w miejscowo­ści Zażółkiew koło Krasnegostawu. Budynek, w którym mieści się sklep jest po remoncie, obok znajduje się duży parking. To duży plus ze względu na to, że sklep prowadzi sprzedaż hot­-dogów oraz kawy z ekspresu – informuje GK Specjał.

Kolejne Delikatesy Sezam, tym razem nale­żące do Marii Kotlińskiej, ruszyły w oddziale Rzeszów. Sklep jest zlokalizowany przy drodze Przeworsk- Sieniawa. Podobnie jak poprzednie placówki jest po remoncie. Odnowiona i dosto­sowana do wizualizacji formatu Sezam została elewacja budynku. W sklepie zostały wdrożone standardy sieci, a towar został ułożony z podzia­łem na grupy asortymentowe.

- Także w miejscowości Lisie Jamy koło Luba­czowa wspólnie z państwem Grabas otworzyli­śmy kolejne Delikatesy Sezam. Sklep po total­nym remoncie jest nowocześnie wyposażony i bardzo dobrze zatowarowany. Dotyczy to za­równo stoisk świeżych, jak i całego pozostałego asortymentu.

Natomiast w Nowej Sarzynie z właścicielką Sylwią Dec-Lipińską zostały otwarte Delikate­sy Sezam na dużym osiedlu mieszkaniowym. Sklep przeszedł remodeling pod kątem zmiany ustawienia sali sprzedaży oraz wprowadzenia profesjonalnego stoiska mięsno-wędliniarskie­go. Nowe ustawienie spowodowało, że sklep stał się bardziej przestronny, a towar, który został ułożony z podziałem na grupy asortymentowe, bardziej dostępny – informuje Specjał.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum