Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe otwarcia i modernizacje w Silesia City Center

W drugim tygodniu grudnia Silesia zanotowała największą serię otwarć w tym roku. W centrum handlowym trwa właśnie zmiana jego oferty.
Reklama

Aż 9 marek otworzyło swoje sklepy w Silesia City Center w drugim tygodniu grudnia. To największa seria otwarć, podczas trwającej właśnie w Silesii modernizacji. W gronie tym znalazły się zarówno relokowane sklepy, które dokonały reopeningu, jak również nowe marki, które zawitały do tego największego centrum handlowego na Śląsku.

Po zmianie lokalizacji w Silesii znów działają salony Monnari, Lacoste i Kazar. Pierwsza z marek wypełniła salon po relokacji ALDO, a druga po Komputroniku. Ten z kolei przeniesiony został na miejsce Kazara. Kazar otwarł się natomiast na miejscu Monnari. Takie przetasowanie sprawiło, że marka Lacoste zyskała niemal dwukrotne większy sklep, przenosząc się z 66,26 m kw. na 136,23 m kw. Większy butik ma także Monnari - obecny ma 126,3 m kw.

W parze z relokacją idzie także wprowadzanie nowych marek do Silesii. W drugim tygodniu grudnia swój pierwszy na Śląsku salon otworzyła marka Guess by Marciano (86,5 m kw.). Także Twin Set Simona Barbieri w Silesii zadebiutowała ze swoim drugim butikiem w Polsce i pierwszym w tej części kraju. Nowy jest także concept store TOGETHIM (66,04 m kw.), młodszy brat TOGETHER. W jego ofercie można znaleźć męskie ubrania i dodatki polskich projektantów m.in. Roberta Kupisza, Mariusza Przybylskiego i duetu Paprocki&Brzozowski.

Początek grudnia okazał się pracowity nie tylko dla nowych marek w Silesii. Z początkiem miesiąca prace remontowe zakończył Idea Bank. Powiększył się także salon EMPIK Megastore - to obecnie największy salon marki na Śląsku. W połowie grudnia do oferty Silesii wróciła także DUKA - tym razem jednak jako pop-up shop, czyli sklep sezonowy.

Zmiany w ofercie Silesii są największym tego typu procesem na działającym obiekcie handlowym. W sumie obejmą one ponad 100 sklepów, które zmieni swoją lokalizację lub poddane zostanie modernizacji. Silesia wzbogaci się także o 40 nowych marek.  Część z nich już działa w Silesii -  m.in. Longchamp, Chiara, Baldinini, Bohoboco, Lidia Kalita, Marciano Guess, część dopiero planuje otwarcia  - m.in. Clinique, Hugo Boss, Gant, Chantelle.  Proces modernizacji potrwa do wiosny 2016.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum