Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe parki handlowe w Brzezinach, Ropczycach i Rogoźnie

Blisko 35 000 mkw. planuje oddać do użytku w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Genesis Property. Znaczna część powierzchni planowanych parków handowych została już wynajęta, a wśród najemców obiektów są między innymi Aldi, Pepco czy Dealz.
Reklama

Na tę liczbę złożą się metraże parków handlowych w Ropczycach (7 000 mkw. GLA), Brzezinach (5 800 mkw. GLA), Gostyniu (9 800 mkw. GLA), Rogoźnie (1 800 mkw. GLA) i Żaganiu (7 000 mkw. GLA).

W zrealizowanych przez Genesis obiektach powierzchnie handlowe zostały wynajęte zarówno przez sieciowe marki jak Aldi, Biedronka, Stokrotka, Rossmann, Pepco, Dealz, Media Expert, KIK, Maxi Zoo, Martes Sport, Kaes, CCC, Tedi czy Sinsay jak i przez lokalnych przedsiębiorców.

Genesis Property obok nieruchomości handlowych, realizuje projekty mieszkaniowe, jak również w ciągu najbliższych dwóch lat planuje debiut w sektorze magazynowym.

Analizujemy chłonność lokalnego rynku, aby dostarczać formaty w możliwie największym stopniu dopasowane do wymagań lokalnych społeczności” - mówi Juliusz Wawrzyniak, orezes Genesis Property.

Uważnie analizujemy i przygotowujemy się do realizacji projektów w sektorze magazynowym, który uważamy za naturalne rozwinięcie naszej obecnie podstawowej działalności. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum