Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe sklepy Aldi: Krosno, Kołobrzeg, Wrocław, Kosakowko

23 listopada ruszy nowy sklep ALDI we Wrocławiu, który zlokalizowany będzie przy ul. Awicenny 45, a 25 listopada w Kosakowie przy G. Pomorskiego 1. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, ponadto w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.
Reklama

Klienci, którzy odwiedzą sklepy ALDI będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepami na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać „COŚ” na wynos! 

 


5 października ruszyły nowe sklepy ALDI: w Gdańsku, przy ul. Piecewskiej 29 oraz w Krośnie, przy ulicy Czajkowskiego 5. Z kolei 9 listopada otwarto nowy sklep ALDI w Kołobrzegu, przy ul. Grzybowskiej. Aldi buduje też market w Smolcu, ale na razie nie podaje daty otwarcia.

Sklepy w Gdańsku, Krośnie i Kołobrzegu przygotowane są zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, wyposażając je w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum