Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi najemcy w Bramie Mazur w Ełku

Trzech nowych najemców rozszerzyło ofertę Bramy Mazur w Ełku w ostatnim półroczu 2022, zajmując powierzchnię blisko 1800 mkw.
Reklama

Pierwsze półrocze rozpoczęto otwarciem sklepu HalfPrice z ofertą ubrań, butów, akcesoriów, produktów sportowych, zabawek oraz wyposażenia i dodatków dla domu, w atrakcyjnych cenach. Sklep zajął powierzchnię blisko 1400 m².

W maju do grona najemców dołączył OCHNIK, który zajął 160 mkw. Popularność wśród mieszkańców i turystów zyskała z kolei nowo otwarta restauracja The Flame, powstała w budynku kina. Na ponad 200 mkw. serwuje popularne dania z grilla, burgery, pasty i sałatki.

Więcej klientów w Bramie Mazur

- Master Management Group zanotowało 32 - procentowy wzrost liczby klientów Bramy Mazur w okresie od lutego do kwietnia tego roku. W tym czasie u najemców centrum obroty wzrosły o prawie 50 procent. Większe zainteresowanie zakupami i determinację przy dokonywaniu wyboru widać po rosnących wielkościach koszyka zakupowego – mówi Remigiusz Królikowski, doradca zarządu MMG.

 Brama Mazur to centrum handlowe, zlokalizowane w ścisłym centrum Ełku,
w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Na 18 000 mkw. gromadzi sklepy lokalnych i międzynarodowych marek z kategorii mody, obuwia, sportu, biżuterii, akcesoriów czy artykułów dla domu, a także drogerie, punkty usługowe i restauracje. Całości dopełnia kino i klub fitness. Zarządcą obiektu jest Master Management Group.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum