Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy CFO Grupy Atrium

nowym CFO Grupy Atrium Anna Dafna została mianowana dyrektorem finansowym Grupy Atrium zastępując Ryana Lee, który awansował na stanowisko CEO Atrium European Real Estate.
Reklama

Jednocześnie Anna będzie nadal pełnić funkcję dyrektora zarządzającego tworzonej  nowej linii biznesowej firmy dedykowanej mieszkaniom na wynajem. 

Anna Dafna jest związana z Grupą Atrium od 13 lat, a z Atrium Poland od 2014 roku. Zanim w czerwcu 2021 roku została powołana do zespołu zarządzającego Grupą, pełniła funkcję dyrektora finansowego i zastępcy dyrektora generalnego Atrium Poland. Przed dołączeniem do Grupy Atrium pracowała w izraelskim oddziale KPMG. Anna Dafna posiada tytuł Executive MBA uzyskany w ramach programu Kellogg - WHU.

Atrium jest częścią G City oraz właścicielem, zarządcą i deweloperem nieruchomości handlowych i mieszkaniowych na wynajem w Europie Środkowej. Atrium specjalizuje się w centrach  handlowych  z szeroką ofertą gastronomiczną, modową i rozrywkową, położonych w  miejskich lokalizacjach, w szczególności koncentrując się na  Warszawie i Pradze.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum