Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding

Do zespołu Gemini Holding dołączył Daniel Słuchocki, który objął stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji.
Reklama

Daniel Słuchocki jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; ukończył również studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie nieruchomościami” na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, po których uzyskał licencję zarządcy nieruchomości.
Przez ponad 14 lat Daniel Słuchocki zajmował się m.in. komercjalizacją obiektów handlowych należących do STAR-EUROPA HOLDING, zlokalizowanych w południowej Polsce. Do jego największych sukcesów należy osiągnięcie 100-proc. poziomu wynajmu powierzchni komercyjnej w Galerii Rzeszów.
Do głównych obowiązków nowego szefa należą m.in. koordynacja i zarządzanie procesami komercjalizacji i rekomercjalizacji dwóch już funkcjonujących obiektów spółki Gemini Holding: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów. We współpracy z agencją doradczą CBRE, Daniel Słuchocki zajmuje się również pozyskiwaniem najemców do nowego projektu – Gemini Park Tychy, którego budowa rozpocznie się niebawem.
Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding dodaje, że zatrudnienie nowego pracownika ma na celu istotne wzmocnienie zespołu ds. komercjalizacji, które jest niezbędne ze względu na rozpoczynającą się rozbudowę i modernizację tarnowskiego Gemini, jak również zaawansowane działania związane z budową oraz komercjalizacją najnowszej inwestycji spółki w Tychach.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum