Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy najemca zajmie miejsce po sklepie Go Sport w Blue City

Wkrótce salon po Go Sport przejmie nowy najemca i w drugim kwartale otworzy swój sklep w Blue City. Niedawno duży lokal wynajął JYSK i uruchomił swój sklep. Duże powierzchnie zajęły też sieci Carry i Royal Collection.
Reklama

Na poziomie 0, gdzie wcześniej umiejsciowiona była IKEA działa już największy w Polsce salon marki Carry (2500 mkw.), a na poziomie 1 wkrótce otworzy swój multibrandowy sklep sieć Royal Collection - mówi Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City.


Zamknięcie sklepu GO Sport było dla nas dużym zaskoczeniem. Nie spodziewaliśmy się tak błyskawicznej likwidacji firmy. Docelowo po wyjaśnieniu sytuacji, chcielibyśmy, aby powierzchnię po GO Sporcie zajęła inna marka z branży sportowo – turystycznej - dodaje Krzysztof Sajnóg.

Centrum handlowe podpisało też umowę najmu z JYSK. Nowy sklep zajmie powierzchnię prawie 2 tys. mkw.

JYSK to skandynawska marka sieci sklepów z funkcjonalnymi i dekoracyjnymi produktami do mieszkania i domu. Oferuje m.in. meble, materace, akcesoria kuchenne, łazienkowe, pościel czy dywany. JYSK w Blue City rozlokuje się na prawie 2 tys. mkw. powierzchni na poziomie +1,  zajmując miejsce po sklepie sieci z zabawkami, która zniknęła z polskiego rynku.  

W podpisaniu umowy pomiędzy Blue City i JYSK pośredniczyła firma JLL (Jones Lang LaSalle). Otwarcie nowego sklepu JYSK planowane jest na koniec listopada 2022 roku.

Sklep IKEA w centrum handlowym Blue City w Warszawie został otwarty w październiku 2018 roku. Nowy format wyróżniał się lokalizacją bliżej klientów, w centrum handlowym oraz nowoczesnymi rozwiązaniami prezentacji asortymentu, mającymi zapewniać jak najlepsze doświadczenia zakupowe dla odwiedzających i służące za inspirację dla ich domów. W IKEA w Blue City zakupy można zrobić m.in. poprzez Punkty Szybkich Zamówień IKEA (z dostawą do domu) lub zdalnie i odebrać swoje zamówienie w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA zlokalizowanym na parkingu podziemnym, poziom -1 (wjazd od ul. Opaczewskiej 87). Działał do końca grudnia 2021.

 Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum