Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszył Aniołów Park w Częstochowie przy Drogowców. Carrefour głównym najemcą

DOR Group zakończył budowę nowego parku handlowego w Częstochowie. Pierwsze sklepy w Aniołów Parku otworzą się 24 sierpnia. Pozostałe będą czynne od 23 września.
Reklama

Aniołów Park (nazwa pochodzi od dzielnicy Aniołów) powstał w miejscu byłego hipermarketu Tesco, przy ul. Drogowców w Częstochowie. Budynek dwa lata temu kupiła firma DOR Group, zrewitalizowała i przekształciła w nowoczesny park handlowy.  

Park zajmuje powierzchnię 65 tys. mkw., a sama część handlowa ok. 18 tys. mkw. Głównym najemcą obiektu jest Carrefour, który wynajął tu aż 8 tys. mkw. Będzie to jeden z nielicznych sklepów wielkopowierzchniowych w Częstochowie. Carrefour zaprasza na zakupy już od 24 sierpnia.

W Aniołów Park znajdą się również sklepy: Sinsay, Pepco, TEDi, Dealz, Rossmann, JYSK, Jula, Maxi Zoo, Verona, Media Expert, Inmedio, a także salon Orange. Większość z nich rozpocznie działalność w przyszłym tygodniu. Natomiast uroczyste otwarcie parku jest zaplanowane na 23 września. DOR Group oraz najemcy parku zapowiadają na tę okazję mnóstwo atrakcji i ciekawe promocje.

Klienci sklepów i punktów usługowych mogą tu korzystać z parkingu na około 600 miejsc postojowych. Uzupełnieniem oferty Aniołów Parku jest znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie stacja benzynowa MOYA oraz myjnia samochodowa.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum