Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy prezes Maczfit Foods. Wcześniej był szefem firmy Hortex

Po 7 latach od stworzenia spółki i rozwinięcia firmy, Maciej Lubiak obejmuje stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej spółki Maczfit Foods. Na stanowisku prezesa zarządu zastąpi go Paweł Gurgul, który pełnił wcześniej funkcję prezesa w firmie Hortex. Od marca 2021 roku właścicielem Maczfitu jest Żabka.
Reklama
  • Założyciel i twórca firmy, Maciej Lubiak, od 1 sierpnia 2022 roku obejmie stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Maczfit Foods.
  • Na stanowisku prezesa zarządu zastąpi go Paweł Gurgul, który zdobywał doświadczenie w firmach takich jak Hortex, PepsiCo Polska, a także Mondelēz.

Oddaję stery w ręce człowieka, w którego rekrutację osobiście się zaangażowałem. Wierzę, że Paweł Gurgul utrzyma odpowiednie tempo rozwoju firmy, wnosząc do niej wiele nieszablonowych rozwiązań. Maczfit niezmiennie pozostaje liderem branży diet pudełkowych i nic nie wskazuje na to, że może się to zmienić. Marka ma jeszcze wiele do zaprezentowania – mówi Maciej Lubiak.

Kim jest Paweł Gurgul

Paweł Gurgul pełnił stanowisko prezesa Grupy Hortex od 1 czerwca 2018 roku do lipca 2022 roku. Wcześniej pracował 6 lat w firmie PepsiCo Polska, pełniąc przez 3 ostatnie lata rolę prezesa i szefa zarządu firmy. Swoje zawodowe doświadczenie zdobywał także w firmie Mondelēz, gdzie pracował przez 10 lat.


Założony w 2015 roku Maczfit jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum