Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy serwis Allegro dla sprzedawców rozpoczynających działalność w e-commerce

Allegro uruchomiło nowy serwis pomagający przedsiębiorcom rozpocząć
działalność w e-commerce. Platforma pokazuje w nim m.in. jak najsprawniej wykorzystać Allegro do profesjonalnej sprzedaży, jak konstruować tytuły ofert, z jakich narzędzi promocyjnych korzystać oraz jakie są uwarunkowania prawne. Serwis dostępny jest
po polsku i po angielsku.
Reklama

- Pytaliśmy naszych sprzedających, jakich informacji brakowało im w momencie rozważania decyzji o wejściu w Allegro. Spisaliśmy ich potrzeby i na tej bazie zbudowaliśmy biznes.allegro.pl – mówi Michał Markowski, B2B development manager w Allegro. – Chcemy informować i zachęcać niezdecydowanych przedsiębiorców, którzy szukają konkretnych informacji o tym, jak zacząć i co oferuje im Allegro na start – dodaje.

W jednym miejscu przedsiębiorca rozważający start w e-commerce znajdzie potrzebne mu informacje. Dowie się m.in. o przewagach Allegro, np. darmowych usługach PayU czy blisko 14 milionach klientów miesięcznie odwiedzających serwis. Pozna szczegółowe opisy narzędzi wspierających sprzedaż oraz opcji reklamowych serwisu. Udostępniony został również kalkulator kosztów informujący, ile kosztuje sprzedawcę korzystanie z Allegro. Obecnie każda nowa firma może liczyć na pakiet 500 darmowych wystawień i 10 darmowych wyróżnień na start.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum