Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy sklep Chorten w Białymstoku ze stoiskiem marki Sokołów

30 września nastąpi otwarcie nowego sklepu Grupy Chorten w Białymstoku, przy al. Jana Pawła II 59. Placówka ma się wyróżniać na tle konkurencji szeroką ofertą ogólnospożywczą i dużym wyborem mięsa oraz wędlin - zaplanowano bowiem duże stoisko przy współpracy z marką Sokołów.
Reklama

Nowy sklep pod szyldem Grupy Chorten powstał w formule kameralnych delikatesów. Punkt ma ponad 100 mkw. powierzchni sprzedaży.

Już wcześniej działała tu inna placówka handlowa, ale nowi właściciele przeprowadzili gruntowną modernizację całego lokalu, wyposażając sklep w nowoczesne meble i urządzenia. Klienci będą tu obsługiwani przy dwóch stoiskach kasowych. Sklep ma być czynny także w niedziele niehandlowe.

W ofercie znajdzie się olbrzymi wybór produktów ogólnospożywczych, świeże owoce i warzywa oraz pieczywo z lokalnych piekarni. Na bogato zaopatrzonym dziale piwno-alkoholowym będzie można kupić także zimne trunki prosto z lodówki. Zadbano też o konsumentów, który sięgają po produkty bio, oferując szeroką półkę produktów ekologicznych. Lodówki z napojami i nabiałem, dział z podstawowymi kosmetykami, chemia gospodarczą i artykułami higienicznymi. Mocną stroną tego miejsca ma być duża lada mięsna.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum