Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy szef Media Markt. To on będzie ustalał ceny w Polsce

Z początkiem lutego br. do zarządu MediaMarktSaturn Polska został powołany Ziya Pariltili, dotychczasowy Vice President ds. Operacyjnych w Grupie MediaMarktSaturn.
Reklama

W funkcji członka zarządu i dyrektora handlowego (Managing Director Commercial) objął w polskiej organizacji zarządzanie obszarami: zakup, category management, demand planning oraz polityka cenowa i asortymentowa. 

 

 

Kim jest Ziya Pariltili?

Ziya Pariltili dołączył do Grupy MediaMarktSaturn w 2017 roku i odegrał kluczową rolę w tworzeniu strategii rozwoju omnichannel MediaMarkt w wielu krajach, w tym również w Polsce. Pełniąc funkcję Dyrektora ds. Transformacji, a następnie jako Vice President ds. Operacyjnych, opracował i  wdrażał strategiczne programy operacyjne, wspierające proces transformacji marki w kilku krajach.

Ziya Pariltili ukończył studia ekonomiczne (B.A. Economics) na Uniwersytecie Bilkent i inżynierii finansowej (Msc. Financial Engineering) na Uniwersytecie Bosforskim w Turcji. Swoje doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym oraz w konsultingu i zarządzaniu strategicznym, przed rozpoczęciem kariery zawodowej w MediaMarktSaturn Retail Group, zdobywał m.in. w Turk Telekom, Strategy& (wcześniej Booz&Company) czy PDF Corporate Finance.

Jak wygląda obecny zarząd sieci Media Markt?

W skład Zarządu MediaMarktSaturn Polska wchodzą: Andrzej Jackiewicz - Prezes Zarządu (CEO), Ziya Pariltili – Członek Zarządu/Dyrektor Handlowy (CCO) oraz Marcin Walendowski – Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający ds. Finansów (CFO).

MediaMarktSaturn Polska jest częścią MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), lidera na rynku elektroniki użytkowej w Europie. W Polsce grupa prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum