Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy właściciel zmienia managera Wola Parku

Stanowisko managera centrum w warszawskim obiekcie Wola Park objęła Dagmara Pozowska. To osoba związana od ponad 15-tu lat z firmą Ikea, która jest od ubiegłego roku nowym właścicielem inwestycji.
Reklama
Dagmara Pozowska będzie odpowiedzialna za współpracę z najemcami, zarządzanie bieżącą działalnością centrum w tym m.in.: zarządzanie zespołem pracowników, koordynację pracy firm zewnętrznych oraz wynik finansowy centrum. Dodatkowo, zajmie się wdrożeniem biznesowej filozofii oraz standardów Inter IKEA w nowo kupionym centrum. Będzie również wspierała jego planowaną rozbudowę.

Bezpośrednio przed objęciem obecnego stanowiska Dagmara Pozowska była zatrudniona przez cztery lata jako kierownik pperacyjny w Port Łódź. Wcześniej w Parku Handlowym Targówek pełniła funkcję managera ds. kontaktów z najemcami. W Inter IKEA Centre Group Poland pracuje od 2007 roku. Wcześniej przez osiem lat była związana z IKEA Retail, gdzie piastowała różne funkcje kierownicze m.in. kierownika działu wystawiennictwa i komunikacji, zastępcy kierownika ds. sprzedaży.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum