Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

NSH buduje supermarket alibi w Żyrzynie

Nałęczowska Spółka Handlowa zainwestowała w nowy supermarket pod logo alibi. Obiekt powstaje w Żyrzynie (powiat puławski) przy ul. Tysiąclecia.
Reklama

Na półhektarowej działce przy głównej ulicy miasta powstanie czwarty supermarket alibi.

- Na sali sprzedaży o powierzchni ponad 370 mkw zmieścimy kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych, m.in. szeroki wybór artykułów świeżych: mięso, drób, wędliny, sery, pieczywo, owoce i warzywa. Do dyspozycji naszych klientów oddany zostanie parking na 30 pojazdów. W sklepie będzie można zapłacić kartą, opłacić domowe rachunki, wypłacić gotówkę w kasie (usługa cashback). Pierwszych klientów planujemy powitać jeszcze w tym roku - opisuje spółka.

Nałęczowska Spółka Handlowa prowadzi działalność w segmencie handlu detalicznego artykułami spożywczymi oraz chemiczno – kosmetycznymi.Obszar działania skupia się na terenie województwa lubelskiego a podstawowa działalność (handel detaliczny) prowadzona jest na terenie miast i gmin Nałęczów, Bełżyce i Karczmiska. Nałęczowska Spółka Handlowa ma aspiracje do tego, aby zostać liczącym się na Lubelszczyźnie podmiotem w handlu detalicznym artykułami FMCG.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum