Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

OBI gotowe na ponowne otwarcie: promocje i wydłużone godziny pracy

OBI otworzy ponownie sklepy stacjonarne już 4 maja. Potwierdza gotowość na zwiększone liczby klientów zarówno pod względem dostępności asortymentu jak również przepustowości.
Reklama

Sieć deklaruje, że bez zmian przyjmuje dostawy towaru i przygotowuje oferty promocyjne. Dodatkowo od ponownego otwarcia marketów zwiększy liczbę czynnych kas, aby zwiększyć przepustowość klientów.

- Przede wszystkim wydłużymy godziny otwarcia marketów i od 4 maja będziemy obsługiwać klientów od poniedziałku do piątku od 6.30 do 22.00, a w sobotę od 7.00 do 21.00. Pozwoli to rozłożyć ruch w marketach na większą liczbę godzin i spłaszczyć popołudniowe szczyty wizyt. Jesteśmy w pełni przygotowani do sprzedaży pod względem zatowarowania i organizacyjnym – potwierdza Dariusz Kowalczyk, dyrektor sprzedaży OBI.

- Pilnujemy limitów osób oraz przestrzegamy zasad dezynfekcja-dystans-maseczka. Dla osób wolących pozostać w domu, nieprzerwanie będziemy prowadzić szybką sprzedaż online z dostawą do domu lub odbiorem w markecie – dodaje Tomasz Starczynowski – dyrektor handlowy OBI.

OBI potwierdza pełne zatowarowanie i dostępność sezonowego asortymentu.

 - Prowadzimy politykę dywersyfikacji źródeł dostaw, która pozwala nam  na wybieranie najlepszych ofert zarówno od dostawców polskich jak i zagranicznych, jednocześnie zapewniając płynność dostaw i dostępność towarów w całym sezonie - dodaje Tomasz Starczynowski.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum