Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Od 26 lat w Unilever. Teraz został szefem na Polskę, kraje bałtyckie i Ukrainę

Rafał Trydeński, obecnie wiceprezes ds. sprzedaży na Polskę obejmie dodatkowo stanowisko Head of Country Poland, Baltics and Ukraine w Unilever, zastępując na tym stanowisku Jean - Francois Etienne’a.
Reklama

Rafal Trydeński - kariera w Unilever

Rafał Trydeński związany jest z Unileverem od 26 lat. W ciągu tego czasu pełnił role w praktycznie wszystkich działach firmy. Pracował między innymi na stanowiskach kierownika działu planowania Home & Personal Care na Polskę i kraje bałtyckie, dyrektora relacji z klientami w kanale nowoczesnym, dyrektora krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), dyrektora działu Home Care, oraz dyrektora sprzedaży w kanale nowoczesnym.

 

Obejmując to stanowisko po 26 latach pracy w firmie, obejmuję je również w najbardziej ekscytującym momencie tego okresu. Jesteśmy w trakcie wdrażania gigantycznych zmian w naszym modelu biznesowym z priorytetem, na to by prowadzić go w sposób odpowiedzialny. Postawiliśmy przed sobą ambitne cele i dokładamy wszelkich starań, by je zrealizować. Są to m.in. założenia, by do 2025 roku zbierać i przetwarzać więcej plastiku niż sprzedajemy, a do 2030 roku przejść na energię ze źródeł odnawialnych, zero emisji w naszej działalności i by 100% naszych składników ulegało biodegradacji. Przed nami wiele ekscytujących projektów, które dzięki pozytywnej energii zespołów, z pewnością wprowadzimy w życie. – podkreśla Rafał Trydeński.

Ustępujący z funkcji Jean-François Etienne obejmie nowo utworzone stanowisko szefa dywizji Home Care na Europę Wschodnią i DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria).

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum