Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Odbiór zamówień na plażach, zewnętrzne warzywniaki, mobilne outlety - Biedronka gotowa na lato

Biedronka przygotowała szereg letnich udogodnień dla klientów, nie tylko w ulubionych nadmorskich miastach i kurortach. W lecie sieć Biedronka uruchamia wraz z Glovo punkty odbioru zamówień na plażach, a także specjalny autobus oraz zewnętrzne warzywniaki i mobilne ciężarówki wyprzedażowe.
Reklama

Biedronka i Glovo ułatwiają plażowanie

Biedronka wraz z partnerem - Glovo jeszcze bardziej ułatwiają plażowanie w Gdańsku. Wszyscy klienci Biedronki korzystający z usługi BIEK w aplikacji Glovo mogą zamówić swoje ulubione produkty prosto do 3 punktów odbioru znajdujących się na plażach Brzeźno i Jelitkowo. Szybka, 15-minutowa dostawa realizowana jest do 3 punktów zlokalizowanych na plażach w poniższych koordynatach:

Brzeźno: 54.42932, 18.59221
Brzeźno: 54.42294, 18.60341
Jelitkowo: 54.4135, 18.62417

Zewnętrzne warzywniaki Biedronki

Łatwiej będzie nie tylko na plażach - jest też dobra wiadomość dla miłośników świeżych warzyw i owoców. Od 1 lipca do 31 sierpnia sklepy w nadmorskich miejscowościach turystycznych wyposażone będą w zewnętrzne warzywniaki, dzięki któremu klienci będą mogli kupić ulubione świeże produkty bez wchodzenia do środka sklepu. Podczas wakacyjnego odpoczynku warto pamiętać o zbilansowanej diecie i uzupełniać ją świeżymi warzywami i owocami. Lokalizacje sklepów z zewnętrznymi warzywniakami:


ul. B. Chrobrego 4, 76-032 Mielno
ul. Wyzwolenia 8, 78-131 Dźwirzyno
ul. B. Chrobrego 18, 78-111 Ustronie Morskie
ul. J. Słowackiego 8A, 72-420 Dziwnów

Autobus z plaży prosto do Biedronki

Od 27 czerwca do 22 sierpnia wypoczywający w Łebie mogą skorzystać ze specjalnego autobusu, którym łatwo dojadą do sklepu położonego na obrzeżach miasta. Pojazd jest dobrze oznaczony i kursuje w godzinach popołudniowych codziennie, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Bilet na przejazd kosztuje symboliczną złotówkę.

Mobilne Outlety Biedronki

By umożliwić klientom wygodne zakupy niezbędnych produktów przemysłowych nie tylko w sklepach stacjonarnych, śladem działań z poprzednich lat do mniejszych miejscowości wyruszyły Mobilne Outlety Biedronki. W okresie od drugiej połowy czerwca do końca lipca bieżącego roku naczepy wyprzedażowe będą obecne w 16 sklepach.

Przyczepy wyprzedażowa to innowacyjna, mobilna formuła sprzedaży zapewniająca jeszcze szerszy dostęp do art. non-food oraz tekstyliów w cenie niższej nawet o 50%. Każda naczepa ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i pomieści aż 15 palet towaru. By maksymalnie zwiększyć komfort zakupów, przyczepy wyposażone są w terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą, a także klimatyzację.

Tu staną mobilne outlety, fot. mat. pras.
Tu staną mobilne outlety, fot. mat. pras.

Dodatkowo, przed 54 sklepami w różnych częściach kraju staną namioty wyprzedażowe, wypełnione wszelkiego rodzaju rozmaitościami przemysłowymi.

W okresie wakacyjnym 11 sklepów zlokalizowanych w miejscowościach nadmorskich czynnych będzie dla wygody klientów całą dobę, z wyjątkiem niedziel niehandlowych.

Nadmorskie sklepy Biedronki, fot. mat. pras.
Nadmorskie sklepy Biedronki, fot. mat. pras.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum