Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

OEX z projektem w sklepach Auchan. Pierwsze zadanie: większa sprzedaż lalek LOL

MerService, należąca do Grupy OEX spółka specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, świadczy usługi dla MGA Entertainment, producenta zabawek i artykułów rozrywkowych dla dzieci. Firmy we wrześniu zeszłego roku podjęły współpracę w zakresie merchandisingu w sieci sklepów Auchan.
Reklama

MerService z Grupy OEX wspiera sprzedaż producenta zabawek MGA Entertainment 

„Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z MerService ze względu na ogromne doświadczenie spółki w działaniach z zakresu wsparcia sprzedaży oraz odpowiednie zasoby, ale przede wszystkim na elastyczność, której oczekujemy w okresach wzmożonej sprzedaży.  Chcemy się wyróżnić, dlatego  powierzyliśmy MerService budowę i zarządzanie specjalnymi ekspozycjami” – podkreśla Piotr Respondowski, Sales Director CEE z MGA Entertainment.

Auchan chce "podkręcić" sprzedaż LOL Surprise

„Pierwszym zadaniem realizowanym w ramach projektu było zbudowanie efektownych ekspozycji dla marki LOL Surprise” – dodaje Mateusz Frankus, National Field Force Director z MerService. 

MGA Entertainment w swojej ofercie posiada między innymi produkty LOL Surprise czy Little Tikes, w tym zabawki dla małych dzieci i niemowląt, centra aktywności, zabawki do zabawy na świeżym powietrzu i meble dziecięce. Sezonowość tych produktów powoduje większe zapotrzebowanie na obsługę handlową oraz budowanie dodatkowych ekspozycji, głównie w sklepach wielkoformatowych. 

Zespół MerService realizuje usługi dla MGA Entertainment w 70 sklepach sieci Auchan na terenie całej Polski. W ramach współpracy zbudowanych zostało 35 dodatkowych ekspozycji. W planach jest rozszerzenie projektu również na kanał sklepów detalicznych z asortymentem dla dzieci.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum