Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ogórki Krakus w nowych wariantach smakowych

Krakus prezentuje korniszony w dwóch unikatowych wariantach smakowych i tym samym oferuje znany dobrze smak w zupełnie nieznanych dotychczas wydaniach. Ogórki korniszony z chili oraz ogórki korniszony z czosnkiem to propozycje, które podbiją podniebienia nawet najbardziej wymagających konsumentów.
Reklama

Dwie nowe wersje ogórków marynowanych Krakusa to najlepsze, wyłącznie świeże i młode ogórki w specjalnie skomponowanych zalewach, które nadają im niesamowitego charakteru. Pikantne chili i wyraziste czosnkowe – zarówno jedne jak i drugie zachwycają swoim wyjątkowym smakiem.

Ogórki korniszony z chili od Krakusa wyróżnia chrupkość i słodko-pikantny smak. Wszystko dzięki unikalnej kompozycji przypraw i niesamowicie ostrej papryczce chili. To idealna przekąska i dodatek do dań, a także podstawowy składnik koreczków, dodatków do grilla.

Krakus Ogórki korniszony z czosnkiem również cechują się wyjątkową chrupkością – w tym przypadku z kolei akcentuje ją słodko-kwaśna zalewa z nutą czosnku. To idealna przekąska i dodatek do dań, a także podstawowy składnik koreczków lub dodatków do grilla.
Wprowadzeniu produktów na rynek towarzyszyć będą działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz w kampanii digitalowej.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum