Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Opolskie: Emerytka podejrzana o seryjne kradzieże sklepowe

Opolska policja zatrzymała 66-letnią mieszkankę Krapkowic, podejrzaną o dokonanie serii kradzieży w jednym z miejscowych sklepów. Jak poinformowała KW Policji w Opolu, łupem podejrzanej mogły paść towary o łącznej wartości 35 tysięcy złotych.
Reklama

Policjanci z Krapkowic zostali wezwani przez kierowniczkę jednego ze sklepów do kobiety, która została przyłapana na kradzieży papierosów i alkoholu. W trakcie śledztwa funkcjonariusze ustalili, że 66-letnia sprawczyni ma na swoim koncie o wiele więcej przestępstw.

Jak ustalili śledczy, kobieta od lipca ubiegłego roku za miejsce swojej przestępczej działalności wybrała jeden z hipermarketów w Krapkowicach. Jej łupem padały artykuły spożywcze, alkohol i papierosy. Podczas przeszukania jej mieszkania, policjanci znaleźli szereg artykułów spożywczo-przemysłowych pochodzących z kradzieży. Poszkodowani wycenili straty na blisko 35 tysięcy złotych.

Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstw przedstawionych w dwunastu zarzutach, za co grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum