Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Organic Farma Zdrowia sprzedała akcje Bio Planet

Zarząd Bio Planet S.A. poinformował, że 26 września spółka otrzymała zawiadomienia od Organic Farma Zdrowia S.A., w którym zawiadamia o zbyciu akcji, przez co doszło do zmniejszenia posiadanej ogólnej liczby akcji Bio Planet.
Reklama

Ile akcji Bio Planet sprzedała Organic Farma Zdrowia?

Przed zmianą posiadanej ogólnej liczby głosów w Bio Planet S.A., Organic Farma Zdrowia S.A. posiadała 483.132 akcje, reprezentujące 483.132 głosy na walnym zgromadzeniu, stanowiące 16,1 % kapitału zakładowego i uprawniające do wykonywania 16,1 % ogólnej liczby głosów.

W wyniku powyższego zdarzenia, Organic Farma Zdrowia S.A. posiada 243.132 akcje, reprezentujące 243.132 głosy na walnym zgromadzeniu, stanowiące 8,1 % kapitału zakładowego i uprawniające do wykonywania 8,1 % ogólnej liczby głosów.

Kto jest nowym akcjonariuszem Bio Planet?

Jednocześnie zarząd Bio Planet S.A. podał, że Bio Pole Sp. z o.o. nabyła akcje Bio Planet S.A. Przed 26 września br.  spółka Bio Pole nie posiadała akcji Bio Planet.

Bio Pole Sp. z o.o. w wyniku transakcji nabyła 240.000 akcji Bio Planet S.A. oraz osiągnęła 8,00 % w liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Bio Planet S.A., tj. ponad 5 % w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Bio Planet S.A.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum