Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Organizacje pozarządowe nie zapłacą za sprzedaż przez aplikację Glovo

Glovo rozpoczyna projekt „Zamawiając-Pomagasz”. W ramach programu restauracje prowadzone przez NGO (organizacje pozarządowe) mogą sprzedawać na Glovo z 0% prowizją. Zyskują w ten sposób darmowy dostęp do wielu nowych klientów, w ponad 140 miastach w Polsce.
Reklama

Dzięki zamówieniom z takich restauracji użytkownicy Glovo wspierają NGO oraz osoby potrzebujące. Aktualnie w Polsce działa ok. 143 000 organizacji pozarządowych.

Z programu „Zamawiając-Pomagasz” korzysta już m.in. Kuchnia Czerwony Rower w Warszawie. To przedsiębiorstwo społeczne, które oferuje domowe posiłki, dania wegetariańskie oraz potrawy wybranych kuchni świata. Zatrudnia, szkoli i inspiruje osoby doświadczone wykluczeniem społecznym oraz w trudnej sytuacji życiowej. Dochód z działalności Kuchni Czerwony Rower przekazywany jest na cele statutowe Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, które od 26 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami, chorujące psychicznie, będące w kryzysie bezdomności, długotrwale bezrobotne oraz dzieci i młodzież ze środowisk dysfunkcyjnych. Kuchnia Czerwony Rower aktywnie działała także w czasie pandemii, kiedy realizowała kampanię #KuchniaDlaSeniora, obejmując wsparciem najbardziej potrzebujących seniorów z Pragi Północ. Za realizację kampanii otrzymała pierwsze miejsce w akcji #DobroNaWynos organizowanej przez Komisję Klubową w 2021 roku. Regularnie również wspiera posiłkami uchodźców z Ukrainy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum