Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

OSM Piątnica wznawia kampanię promocyjną „Śniadanie musi być”

Od 7 stycznia 2021 OSM Piątnica wraca z intensywną kampanią promocyjną „Śniadanie musi być”. Celem działań jest propagowanie dobrego nawyku spożywania śniadania jako najważniejszego posiłku oraz komunikacja produktów Piątnicy. W ramach kampanii zaplanowano spoty telewizyjne, działania w digitalu oraz w social mediach.
Reklama

W trwającej do 7 lutego kampanii Piątnicy po raz kolejny pojawi się znana już konsumentom Babcia Eugenia. W rodzinnej, pełnej ciepła atmosferze komunikuje ona, że śniadanie to podstawa i najważniejszy posiłek, dający siłę oraz energię na cały dzień. Najlepsze natomiast śniadanie to takie, które bazuje na wysokiej jakości, naturalnych i sprawdzonych produktach – jak wiejski twaróg czy serki do smarowania – z Piątnicy, no bo skąd!

W kampanii oraz na specjalnej stronie www.sniadanie.piatnica.com.pl OSM Piątnica podkreśla rolę śniadania w codziennej diecie. Powinno ono być najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, a niestety bywa często lekceważone i traktowane jako luksus dla wybranych, którym wystarczy czasu, by je rano przygotować.

OSM Piątnica prowadzi miesięczną intensywną kampanię promocyjną, mającą na celu promocję produktów śniadaniowych oraz budowanie świadomości roli śniadania w odżywianiu.
Zaplanowano działania w telewizji, na VOD, w digitalu oraz w mediach społecznościowych. Dzięki temu OSM Piątnica chce budować pozytywne nawyki regularnego spożywania pełnowartościowego śniadania. Prowadzone działania z pewnością przełożą się także na wzrost zainteresowania produktami marki w punktach sprzedaży oraz ich rotację na półkach.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum