Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ostatni dzień na zgłoszenie w konkursie EEC Startup Challenge! Innowacyjni i ambitni poszukiwani

Zaprezentowanie swojego pomysłu podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, pozyskanie inwestora lub partnera finansowego, wymiana doświadczeń, a także zwrócenie uwagi mediów – między innymi takie profity czekają na startujących w EEC Startup Challenge 2023. Do konkursu aplikować mogą startupy wyróżniające się w pięciu kategoriach. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego 2023 r., a udział w konkursie jest bezpłatny.
Reklama

– Organizując Europejski Kongres Gospodarczy wyciągamy rękę do tych, którzy są najbardziej innowacyjni i z zaangażowaniem szukają wsparcia dla swoich pomysłów. Chcemy pomagać w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, bo widzimy ogromny potencjał w łączeniu doświadczonego biznesu ze startupami. To, co cieszy szczególnie, to historie sukcesu startupów, które zaczęły się właśnie dzięki udziałowi w naszym konkursie – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

EEC Startup Challenge trampoliną do sukcesu

Od pierwszej edycji w 2016 r. do konkursu Startup Challenge zgłosiło się ponad 1000 projektów z całego świata. Wśród dotychczasowych laureatów są firmy działające z powodzeniem w wielu sektorach gospodarki.

– Wygrana znacząco przyczyniła się do przyspieszenia i rozwoju naszego przedsięwzięcia. O projekcie zrobiło się głośno, pozyskaliśmy inwestorów i nowe kontakty branżowe zainteresowane wykorzystaniem naszego surowca we własnej produkcji. Otworzyliśmy także własne R&D Center oraz linię prototypową w Turce pod Lublinem. Na przełomie najbliższych miesięcy kupujemy park technologiczny pod pełnowymiarową produkcję – w tym celu planujemy wizytę w Szanghaju – mówi Justyna Bekier, przedstawicielka The True Green, startupu wyróżnionego w zeszłorocznej edycji EEC Startup Challenge w kategorii Środowisko za stworzenie substytutu drewna twardego na bazie konopi włóknistych.

POZNAJ ZWYCIĘZCÓW ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI

Laureatami konkursu dla startupów, który rozstrzygnięto w czasie poprzedniej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, są: Doctore.One, simpl.rent, The True Green, ULTRAXIS i OMNIAZ.

Kategorie konkursu EEC Startup Challenge:

MODERN ECONOMY
Przemysł, energetyka, telekomunikacja, transport, budownictwo, robotyka, automatyzacja

ENVIRONMENT
Ochrona środowiska: technologie dla klimatu, ekologiczne uprawy, smart energy, wykorzystanie surowców, przetwórstwo odpadów

HEALTH & BIOTECHNOLOGY
Medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia

BUSINESS PROCESSES
Zarządzanie, analityka, ICT, cyberbezpieczeństwo, logistyka, HR

CLIENT & LIFESTYLE
Handel, customer experience, e-commerce, fintech, edutech, gaming, sport, przemysł czasu wolnego

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2023 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Opis konkursu, regulamin oraz formularz dostępne są na stronie

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w czasie gali organizowanej w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego (24-26 kwietnia 2023 r.).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum