Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ostatni moment na rejestrację na Property Forum 2020!

Zapraszamy na jubileuszową 10. edycję Property Forum! To będą wyjątkowe dwa dni debat w hybrydowej formule - na żywo i w sieci. Prelegenci dyskutować będą o pracy, handlu, przemyśle czasu wolnego i spotkań, łańcuchu dostaw oraz inwestycjach w post-covidowej rzeczywistości. Property Forum to także wieczorna Gala, finał konkursów Proptech Festival 2020 i Prime Property Prize 2020, relacje na żywo na Propertynews.pl i w mediach społecznościowych.
Reklama

W trakcie Property Forum spotykają się szefowie i osoby zarządzające największymi firmami na rynku nieruchomości w Polsce - inwestorzy i deweloperzy, cenieni eksperci, przedstawiciele banków i instytucji finansowych, najemcy oraz samorządowcy.

Property Forum 2020 odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zapewniających otwarty dostęp do wydarzeń i treści, interaktywność i medialny zasięg.

Rejestracja na Property Forum 2020 możliwa jest tylko do 11 września 2020. Zarejestruj się na www.propertyforum.pl


Od 10 lat na Property Forum w Warszawie spotykają się szefowie i osoby zarządzające największymi firmami na rynku nieruchomości w Polsce - inwestorzy i deweloperzy, cenieni eksperci, przedstawiciele banków i instytucji finansowych, najemcy oraz samorządowcy. Tak będzie i w tym roku – to właśnie teraz spotkanie i wymiana opinii oraz doświadczeń są cenne jak nigdy dotąd. Spotkajmy się, by wspólnie rozmawiać o wyzwaniach i perspektywach rynku nieruchomości komercyjnych w post-covidowej rzeczywistości.

Między innymi o tym będziemy rozmawiać:

14.09.2020 | 9.30-11.30
Inwestycje po COVID-19 – czy Polska znów będzie zieloną wyspą?
Koronawirus paraliżuje globalne inwestycje i prowadzi do największego ich spadku w historii. Europa traci na atrakcyjności, jednak Polska przełamuje negatywne trendy i przyciąga kolejne projekty. Czy czwarta rewolucja przemysłowa nas nie ominie – przewagi konkurencyjne Polski. Jak nieruchomości odnajdują się w post-covidowej erze? Które sektory przyciągają najwięcej kapitału? Jakie lokalizacje są magnesem? Czy antyglobalistyczne trendy i gospodarczy protekcjonizm to duże zagrożenie?

14.09.2020 | 12.00-13.00
Handel w galeriach – perspektywa właścicieli i zarządców centrów handlowych
Czy pandemia doprowadzi do drastycznego spadku czynszów i wywróci do góry nogami wyceny nieruchomości? Kto zapełni lukę po najemcach, którzy odwrócą się od handlu w wielkich galeriach? Czy część obiektów czeka radykalna zmiana funkcji? E-commerce da im nowe życie?

14.09.2020 | 13.45-14.45
Handel w galeriach – perspektywa najemców centrów handlowych
Jak sieci handlowe radzą sobie w nowych warunkach rynkowych? Czy nadal chcą działać w galeriach? Ulice handlowe lepszą alternatywą? Jak napisać umowy najmu na nowo? Czy obecny model sprzedaży detalicznej nie będzie już aktualny? Jak utrzymywać atrakcyjność centrów?

14.09.2020 | 12.00-13.00
Recovery plan. Kiedy hotele wyzdrowieją z COVID-19?
Podaż i popyt – przed i po pandemii. Czego oczekują teraz klienci? Nowe trendy.

14.09.2020 | 15.15-16.15
Suchą stopą przez pandemię
Polskie magazyny w ostatnich latach stały się rynkowym hitem, a przez pandemię przechodzą suchą stopą. Sektor stanął przed nową szansą, związaną m.in. z przyspieszeniem rozwoju e-commerce i powrotem produkcji do Europy. Ale mierzy się też z nowymi wyzwaniami: spadkami wyników u najemców czy problemami sektora automotive. Czego obawiają się magazyny, na co liczą?

15.09.2020 | 9.30-11.00
Back to work – perspektywa deweloperów, właścicieli i zarządców biurowców
Fabryki XXI wieku muszą przejść lifting czy radykalną zmianę? Klątwa pustych biurowców – czy grozi Polsce? W jakim stopniu w pandemicznej rzeczywistości plany deweloperów pozostaną aktualne, a podaż spotka się z popytem? Czy pandemia doprowadzi do spadku czynszów i wartości nieruchomości?

15.09.2020 | 14.45-16.00
Back to work – perspektywa najemców
Praca na nowo – jak zmieni się styl pracy? Jak być oddzielnie, ale razem – czy social distance zwiększy popyt na biura, a może home office spowoduje, że biura się skurczą? Który trend zwycięży? Jakie zmiany wymusi koronawirus – elastyczne powierzchnie, smart-desks, powrót do open space?

15.09.2020 | 9.30-11.00
New Logistics. E-commerce pędzi bez opamiętania – jak zmieni logistykę przyszłości?
Tradycyjny handel jest w odwrocie. Konsumenci przestawiają się w tryb on-line. Jak nowe trendy zmienią transport i logistykę?

15.09.2020 | 11.30-12.30
Rynek nie znosi próżni. W jakie aktywa warto dziś inwestować?
Pierwszy kwartał br. dla rynku transakcyjnego w Polsce był bardzo dobry i rekordowy, jeśli chodzi o sektor magazynowy. Dziś inwestorzy interesują się nieruchomościami magazynowymi i wybiórczo biurowymi. Centra handlowe i hotele na razie nie są brane pod uwagę. Jak długo utrzyma się ta sytuacja? Które sektory pozostaną bardziej odporne na efekty pandemii? Akademiki, domy seniora, obiekty z sektora „health care" – jakie jeszcze klasy aktywów będą teraz w centrum zainteresowania inwestorów?

15.09.2020 | 13.15-14.15
Oaza stabilności i bezpieczeństwa. Czy mieszkania są kryzysoodporne i zawsze bronią swojej wartości?
Mieszkania to klasa aktywów inwestycyjnych, która mocno zyskuje. Dziś deweloperzy nad Wisłą nie budują wyłącznie dla «Kowalskiego». Silna marka polskiej gospodarki i dynamiczny rozwój miast przyciągają inwestorów instytucjonalnych. Kto napędza gospodarkę mieszkaniową w Polsce? Jaka jest skala rynku mieszkań na wynajem? Które lokalizacje i jakie produkty są najatrakcyjniejsze? Czy pandemia COVID-19 odcisnęła swoje piętno na rynku mieszkaniowym? Jak silne są fundamenty wzrostu cen mieszkań w Polsce?

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum