Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Oszuści podszywają się pod ankieterów Biedronki

Sieć Biedronka ostrzega przed oszustami, którzy pukają do drzwi klientów Biedronki i wyłudzają dane osobowe i numery kart kredytowych - podaje dzienniklodzki.pl.
Reklama

"Informujemy, że dotarły do nas informacje o osobach podszywających się pod ankieterów Biedronki" - kartki z takimi ogłoszeniami pojawiły się na przełomie sierpnia i września przy wejściach do łódzkich dyskontów należących do sieci Jeronimo Martins Polska.

Według ostrzeżeń, oszuści krążą po mieszkaniach w aglomeracji łódzkiej i "w rozmowach z domownikami, sugerując, że zbierają dane o klientach Biedronki, wyłudzają ważne informacje, m.in. numery telefonów, kart kredytowych, dane osobowe".

"Ostrzeżenia dotyczące osób podszywających się pod pracowników naszej sieci umieściliśmy na tablicach informacyjnych we wszystkich sklepach zlokalizowanych w aglomeracji łódzkiej. Na ten krok zdecydowaliśmy się niezwłocznie po otrzymaniu sygnału od klienta o wystąpieniu opisanego w ogłoszeniu zdarzenia. Ze względu na charakter tej sprawy nie udzielamy szczegółowych informacji dotyczących tego incydentu" - napisało w odpowiedzi na pytanie "Dziennika Łódzkiego" biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum