Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Outlety FACTORY z nowym dyrektorem technicznym

José María Escobar został nowym dyrektorem techniczym w NEINVER. Raportował będzie bezpośrednio do Eduardo Ceballosa, dyrektora Grupy odpowiedzialnego za obszar asset managementu.
Reklama

Na nowym stanowisku Escobar będzie odpowiedzialny za nadzorowanie wszelkich działań technicznych związanych z nowymi inwestycjami, rozbudową i renowacją obiektów zarządzanych przez hiszpańską, międzynarodową firmę w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Niemczech i Holandii.

NEINVER odnotowuje 15% wzrost sprzedaży w całym swoim portfolio w pierwszej połowie 2023 roku. Wartość sprzedaży w salonach marek osiągnęła poziom 690 mln euro. Zwiększyła się również liczba odwiedzających, wzrastając o 12% do blisko 33 mln klientów w pierwszej połowie roku. Outlety FACTORY w Polsce zanotowały 19% wzrost wartości sprzedaży
w porównaniu do pierwszego półrocza 2022. Wzrosła też wartość średniego paragonu i liczba transakcji w salonach marek obecnych w centrach.

Co wiemy o Nienver

NEINVER to hiszpańska, międzynarodowa firma specjalizująca się w budowie oraz inwestycjach na rynku nieruchomości i zarządzaniu nimi. Czołowy operator centrów outlet w Hiszpanii i Polsce, posiada dwie marki własne: The Style Outlets i FACTORY. Spółka NEINVER, założona w 1969 roku, zarządza 17 centrami outlet i 4 parkami handlowymi, współpracując z ponad 800 markami w sześciu krajach europejskich: Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Holandii.

NEINVER w Polsce zarządza siecią pięciu outletów FACTORY: w Warszawie (Annopol i Ursus), Krakowie, Poznaniu i Gliwicach oraz parkiem handlowym Futura w Krakowie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum