Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Panattoni kupił teren pod kolejny magazyn w Czeladzi

Panattoni nabył grunt w Czeladzi i w bieżącym kw. rozpocznie budowę kolejnego centrum dystrybucyjnego - Panattoni Park Czeladź V, o powierzchni 36 500 m kw.
Reklama

Panattoni Park Czeladź V powstanie we wschodniej części miasta, gdzie deweloper ulokował już wiele swoich wcześniejszych inwestycji, w tym ogłoszoną w marcu tego roku budowę obiektu BTS o powierzchni 67 000 m kw. dla znanego producenta odzieży i akcesoriów sportowych.

„Śląsk jest najbardziej zaludnionym (4,7 mln mieszkańców) i zurbanizowanych obszarem w Polsce (380 mieszkańców/km kw.) oraz jednym z największych ośrodków przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Stał się przez to jednym z kluczowych centrów logistycznych obsługujących klientów zarówno w samym regionie, jak i poza nim, w tym na terenie Krakowa (ok. 3,3 mln osób). Dzięki łatwemu dostępowi do kluczowych arterii komunikacyjnych, Śląsk zyskuje też na nowych trendach w logistyce jak rozwój e-commerce, czy konsolidacja i relokacja łańcucha dostaw i lekkich procesów przemysłowych z różnych lokalizacji w całym kraju” – wyjaśnia Marek Dobrzycki, Managing Director z Panattoni.

Panattoni Park Czeladź V będzie obiektem klasy A o powierzchni 36 500 m kw., w tym blisko 2 700 m kw. przestrzeni biurowej. Obiekt zostanie też wyposażony w 107 doków. Najemcy będą mogli się wprowadzić już pod koniec tego roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum