Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Park handlowy powstanie w Namysłowie. Otwarcie w 2025 r.

Rozpoczyna się realizacja nowego projektu Smart Park Namysłów, o powierzchni najmu około 10 000 metrów kwadratowych, obok planowanej obwodnicy miasta.
Reklama

W promieniu 30 minut jazdy samochodem od Smart Park Namysłów populacja przekracza 88 000, co zapewnia znaczną bazę konsumentów dla nowego obiektu. W promieniu 20 minut jest około 43 000, a w promieniu 10 minut jest około 21 000 potencjalnych klientów. 

Nowy projekt skupi się na zaspokajaniu różnorodnych potrzeb lokalnej społeczności oraz przyciąganiu odwiedzających z okolicznych obszarów. Dzięki starannie dobranym najemcom, nowa przestrzeń handlowa będzie oferować bogaty wybór usług i produktów, dostosowanych do zróżnicowanych preferencji i potrzeb.

Smart Park Namysłów ruszy w 2025 r.

„Jesteśmy niezwykle entuzjastycznie nastawieni do naszego nowego projektu w Namysłowie i cieszymy się z zainteresowania, które na pewno przełoży się na dużą różnorodność najemców, z czego jesteśmy bardzo dumni." - powiedziała Joanna Grabowska, Leasing Manager w RG Leasing, firmie odpowiedzialnej za komercjalizację Smart Park Namysłów.

Rozpoczęcie budowy nowego projektu planowane jest na rok 2024, a otwarcie przewidywane jest na rok 2025.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum