Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Parówki Dobre z promocją w Biedronce - gwarancja smaku lub zwrot pieniędzy

30 marca w sklepach Biedronka pojawi się limitowana akcja producenta Parówek Dobrych, który wyszedł do konsumentów z niestandardową propozycją. Każdy, kto zakupi produkt otrzymuje gwarancję smaku lub zwrot pieniędzy.
Reklama

Dolina Dobra wprowadziła specjalną promocję tylko w sklepach sieci Biedronka. Od 30 marca konsumenci z całej Polski, którzy zakupią Parówki Dobre oznaczone specjalną naklejką, będą mogli podzielić się swoją opinią na temat ich smaku i w przypadku niezadowolenia otrzymają zwrot wydanych pieniędzy. Wystarczy, że za pośrednictwem specjalnej strony uzasadnią swoją opinię i zaproponują kierunek ulepszenia. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

–  Jesteśmy pewni naszego produktu. W licznych testach konsumenckich to właśnie smak Parówek Dobrych był wskazywany jako największy wyróżnik. Jestem przekonany, że osoby robiące zakupy w Biedronce potwierdzą te opinie. – przekonuje Artur Węgłowski, dyrektor handlowy firmy Goodvalley.

Wyroby Doliny Dobra są produkowane z najwyższej jakości mięsa. Parówki mają nie tylko dobry smak, ale również etykietę - bez sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz glutenu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum