Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Partia wódki "Luksusowa" wycofywana z półek

Część butelek wódki Lksusowej zostanie wycofana ze sklepów. Producent prosi o to, by jej nie pić. Wszystko przez reklamacje od klientów.
Reklama


Mowa o butelkach o pojemności 0,7 litra i numerze 17112061. Producent podkreśla, że spożywanie tego alkoholu nie zagraża zdrowiu, ale w związku ze zgłoszeniami od klientów prewencyjnie zdecydował o wycofaniu partii. Prosi o nie picie wódki z tej partii. Uruchomił też specjalną infolinię dla konsumentów.

Klienci skarżyli się na podejrzany zapach wydobywający się z butelki wódki Luksusowa - informuje radio ZET.

"W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l i numerze 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum