Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pasaż handlowy jednym z elementów inwestycji na Wyścigach

Hotele, biura, centrum wystawiennicze, pasaż handlowy i pole golfowe to tylko część wielkiej inwestycji, jaką w miejscu toru wyścigów konnych na Służewiu zrealizuje Totalizator Sportowy. Inwestor przedstawił oficjalny projekt przygotowany przez pracownię Estudio Lamela - pisze gazeta.pl.
Reklama

Do zagospodarowania jest około 150 ha gruntów. Główną częścią inwestycji ma być budowa hali sportowej o wysokości od 15 do 28 metrów. Ma się w niej znaleźć 15 tys. miejsc dla widzów oraz podziemny parking na 2,7 tys. samochodów.

Inne inwestycje, jakie powstaną przy torze to m.in. cztero- lub pięciogwiazdkowy hotel położony przy planowanym stawie, biurowiec o wysokości od 2 do 6 pięter oraz pasaż handlowy z 6,8 tys. mkw. powierzchni najmu.

Totalizator Sportowy zamierza przenieść tor treningowy w pobliże toru głównego oraz zrealizować pole golfowe. 

Według informacji gazety.pl inwestor poszukuje obecnie partnerów dla projektu. W procesie pomaga firma Pwc. Do tej pory zainteresowanie udziałem w inwestycji wyraziło 180 firm, w tym fundusze inwestycyjne, operatorzy hotelowi oraz deweloperzy. Firma do końca roku chce stworzyć krótką listę potencjalnych partnerów.

Jak już informowaliśmy, wartość projektu może przekroczyć 1 mld złotych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum