Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Paula Bagińska będzie rozwijać wirtualne brandy w Rebel Tang. Wcześniej pracowała w Sfinksie

Paula Bagińska dołączyła do zespołu operacyjnego w Rebel Tang. Paula Bagińska została nową Operations Managerką w firmie food-tech Rebel Tang. Na stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów wewnątrz organizacji oraz współpracę z marketplace’ami.
Reklama

Chcę wykorzystać swoje doświadczenie z obszaru jakości, audytu oraz rozwoju wirtualnych brandów do stałego zwiększania konwersji oraz budowania food experience dla klientów wirtualnych restauracji należących do Rebel Tang - powiedziała Paula Bagińska.

Paula Bagińska - doświadczenie zawodowe

Paula Bagińska swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w ogólnopolskiej sieci restauracji Sfinks Polska. Była członkiem zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie nowego kanału delivery opartego na współpracy z zewnętrznymi agregatorami. Brała udział w tworzeniu i wdrażaniu wewnętrznej platformy do zamawiania jedzenia dla sieci restauracji. Kreatorka wirtualnej marki The Burgers oraz wielu innych

Czym jest Rebel Tang

Rebel Tang to firma food-tech (food & technology), która tworzy wirtualne restauracje funkcjonujące tylko w formie dostaw do klienta. Koncepcja biznesowa jest oparta na technologicznej usłudze uzupełniającej biznes restauracyjny, pozwalająca na uruchomienie dodatkowego źródła przychodu w każdej kuchni. Dzięki temu właściciele restauracji mogą lepiej wykorzystywać posiadane zasoby, bez dodatkowych inwestycji.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum