Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Peek & Cloppenburg największym najemcą Galerii Katowickiej

3800 mkw. powierzchni handlowej zajmie Peek & Cloppenburg, który stanie się największym najemcą Galerii Katowickiej, budowanej w stolicy Śląska przez NEINVER Polska.
Reklama
Salon Peek & Cloppenburg oferujący odzież znanych marek będzie funkcjonował na trzech poziomach galerii. W podpisaniu umowy pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

Peek & Cloppenburg będzie kluczowym najemcą Galerii Katowickiej. Na trzech kondygnacjach zajmie trzy lokale o powierzchni od 1000 mkw. do blisko 1700 mkw. Katowice będą dziesiątą lokalizacją w Polsce, w której działają salony tej międzynarodowej marki, obecnej w 15 krajach Europy.

W Galerii Katowickiej będzie w sumie funkcjonowało 250 sklepów, lokali usługowych, restauracji i kawiarni, oraz supermarket. Klienci galerii, która jest największą tego typu inwestycją w Europie Środkowo-Wschodniej, będą mieli do dyspozycji również podziemny parking dla 1200 samochodów. Inwestorami projektu są NEINVER Polska i Meyer Bergman.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za najem powierzchni handlowej Galerii Katowickiej jest Cushman & Wakefield. Galeria została już skomercjalizowana w ponad 80%.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum