Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pekao refinansuje portfolio trzech parków handlowych Newbridge

Bank Pekao S.A. zrealizował projekt refinansowania za ponad 10 mln euro portfolio parków handlowych należących do Newbridge Poland.
Reklama

Parki handlowe, które zostały zrefinansowane, to obiekty znajdujące się w Namysłowie (ul. Bohaterów Warszawy 17a), Włocławku (ul. Komunalna 2b) i Grodzisku Mazowieckim (ul. Królewska 48). Oferują łącznie całkowitą powierzchnię najmu ok. 13 0tys. mkw., która jest prawie w całości wynajęta takim najemcom jak m.in. CCC, Pepco, Rossmann, RTV Euro AGD, KiK, Martes Sport czy Deichmann, na długoterminowe umowy najmu.

Pekao S.A. refinansuje parki handlowe

Bankiem refinansującym jest Bank Pekao S.A. Wartość refinansowania przekracza 10 mln euro. Avison Young doradzał w tym procesie Newbridge Poland, pomagając w pozyskaniu i wyborze banku finansującego.

- Parki handlowe to jeden z najgorętszych obecnie produktów inwestycyjnych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, dlatego proces pozyskania refinansowania na te aktywa przebiegł bardzo sprawnie, również dzięki wzorowej współpracy pomiędzy inwestorem i bankiem – komentuje Michał Ćwikliński, Principal, Managing Director w Avison Young w Polsce.

Newbridge Poland to wiodący na rynku Inwestor i deweloper sektora nieruchomości convenience.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum