Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pepco najemcą parku handlowego Zgoda

Sieć Pepco wynajęła ponad 400 mkw. w parku handlowym Zgoda w Świętochłowicach. Otwarcie parku handlowego Zgoda zaplanowano na koniec listopada.
Reklama

Pepco to firma działająca w Polsce od 2000 roku. Dysponuje siecią dyskontów oferujących odzież oraz artykuły przemysłowe, która liczy ponad 600 sklepów na terenie kraju oraz 150 sklepów na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Holding Pepkor, właściciel firmy, planuje otwierać kolejne sklepy w Polsce oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej m.in. na Słowacji, Rumunii, Czechach oraz na Węgrzech i rozszerzyć swoją działalność na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Park handlowy Zgoda budowany jest na granicy miasta Świętochłowice z Rudą Śląską. Całkowita powierzchnia najmu w obiekcie wynosi 2 000 mkw. W centrum będą znajdować się sklepy z branży odzieżowej, obuwniczej oraz drogeryjnej, a także elektromarket Media Expert. Klienci będą mogli skorzystać z parkingu na ok. 130 samochodów. Otwarcie parku handlowego planowane jest na koniec listopada tego roku.

Inwestorem parku handlowego Zgoda jest przedsiębiorstwo inżynieryjno-budowlane BUDECON S.A. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum