Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pepco najemcą Retail Park Bielsko, który powstaje w sąsiedztwie Kauflandu

Retail Park Bielsko podpisało umowę najmu z siecią Pepco oferującą odzież i artykuły dla domu. Na potrzeby salonu została wynajęta powierzchnia 337 mkw.
Reklama
Otwarcie obiektu handlowego wraz z Biedronką zaplanowano na przełomie III i IV kwartału 2014 roku.
Obok Pepco, wśród najemców Retail Park Bielsko, znajdzie się sieć drogerii Rossmann, zajmując powierzchnię 434 mkw. W Retail Park Bielsko swoją działalność rozpoczną najemcy z branży RTV AGD, odzieżowej, obuwniczej, artykułów dziecięcych, sportowej, gastronomicznej i usługowej. W obiekcie zaplanowano otwarcie także centrum medycznego i apteki. Rozmowy z kolejnymi najemcami są zaawansowane. Inwestycja Retail Park Bielsko posiada prawomocne pozwolenie na budowę. Inwestor już niedługo wybierze generalnego wykonawcę obiektu. Retail Park Bielsko o łącznej powierzchni 6 300 mkw. powstaje w południowej części Bielska przy Alei Gen. W. Andersa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa duże osiedla mieszkaniowe, hipermarket spożywczy Kaufland, ośrodek sportowy i pływalnia. Kompleks handlowy będzie składał się z dwóch obiektów, supermarketu spożywczego Biedronka o powierzchni 1 100 mkw. oraz Parku Handlowego, gdzie na powierzchni 5 200 mkw. znajdzie się 10 lokali. Do dyspozycji klientów będzie parking na 230 miejsc postojowych.
Inwestorem projektu Retail Park Bielsko jest Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie. Retail Park Bielsko to jeden z trzech projektów handlowych realizowanych przez inwestora. W 2012 roku do użytku został oddany Park Handlowy w Puławach. W trakcie realizacji jest także projekt Galeria Dzierżoniów.
Projekt architektoniczny Retail Park Bielsko wykonała pracowania Gronner&Rączka Architekci Spółka Jawna.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum