Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pepsi w limitowanej edycji z lat 80. powraca

Dodatkowo w ramach promocji „Legendarna Edycja Pepsi” konsumenci mogą wygrywać atrakcyjne nagrody, w tym modny T-shirt z logo Pepsi w stylu vintage.
Reklama

Od 2 listopada do 31 grudnia br. w ramach promocji „Legendarna Edycja Pepsi” konsumenci mogą świetnie się bawić. Każdy, kto chce zyskać ponadczasowy look, ma szansę wymienić zakrętki na unikalny T -shirt z logo Pepsi w stylu vintage. Można też zgarnąć butelkę Pepsi o pojemności 0,5L.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zbierać zakrętki z promocyjnych butelek napojów Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Twist, Mirinda Orange, 7UP oraz Mountain Dew i wymieniać je na nagrody w punktach Kolporter w całej Polsce. Więcej szczegółów na temat promocji konsumenckiej oraz jej Regulamin znajduje się na stronie www.pepsi.pl.

Czytaj także: Polo Cockta wraca na rynek w nowej odsłonie

Powrót legendarnej Pepsi z lat 80. oraz promocja „Legendarna Edycja Pepsi” będą wspierane kompleksową kampanią marketingową. Za spot reklamowy odpowiedzialna jest agencja BBDO, planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD Media Direction, strategię działań w Internecie przygotowało Digital One, a za działania Public Relations odpowiada Questia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum