Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Personalizacja obuwia od Sneakers Boyz w Avenidzie

18 maja klienci Avenidy Poznań będą mogli ponownie skorzystać z bezpłatnej personalizacji obuwia wykonanej przez grupę artystów Sneaker Boyz. Cytat z ulubionej piosenki na trampkach? Wizerunek ukochanego czworonoga na sneakersach? A może data urodzin bliskiej osoby na butach do biegania - teraz to możliwe.
Reklama

- Sneaker Boyz będziemy gościć w dniach 18 – 21 maja. Zapraszam do Avenidy, by wyczarować swoje buty marzeń - zachęca Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Z personalizacji butów skorzystać mogą wszyscy klienci, którzy zakupią jakąkolwiek parę obuwia sportowego w Avenidzie w dniach 16 – 21 maja i okażą paragon zakupu. By wziąć udział w akcji należy udać się do Strefy Custom Shoes Zone, zlokalizowanej na I piętrze Centrum – przy fontannie. Buty przeznaczone do customizacji powinny być nowe i nie mogą nosić śladów użytkowania. Personalizacji zostanie poddanych w każdym dniu trwania akcji 30 par butów, czyli w sumie 120 par butów. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jeden paragon uprawnia do personalizacji jednej pary obuwia. Obuwie podlegające customizacji powinno być wykonane z materiału innego niż zamsz oraz nubuk.

Personalizacja butów w Avenida

Customizacja obuwia przez Sneaker Boyz będzie się odbywać w Avenidzie Poznań w dniach 18 – 21 maja 2022 r. w godzinach 12.00 – 20.00. Podstawą udziału w akcji jest paragon potwierdzający zakup obuwia na terenie Avenidy w dniach 16.05-21.05. Regulamin dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji.

Avenida Poznań to niemal 60 tysięcy mkw., gdzie działa 200 lokali handlowych, w tym 30 restauracji i kawiarni.

. dworcach kolejowym i autobusowym.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum