Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PGS wspiera szpitale i przesyła produkty spożywcze i higieniczne

Polska Grupa Supermarketów, właściciel marek Top Market, Delica i Minuta8, dołączyła do firm wspierających służbę zdrowia oraz lekarzy podczas epidemii COVID-19. W zeszłym tygodniu PGS wysłała palety z produktami spożywczymi oraz higienicznymi do wybranych szpitali w województwie mazowieckim.
Reklama

W związku z trudną sytuacją w służbie zdrowia Polska Grupa Supermarketów przekazała w zeszłym tygodniu liczne zestawy pomocowe w postaci produktów spożywczych oraz higienicznych do czterech mazowieckich szpitali – Centralnego Szpitala Klinicznego MSWIA, który przemianowany został w szpital zakaźny, Wojskowego Instytutu Medycznego, Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, a także Szpitala Kolejowego im. W. Roeflera w Pruszkowie.

- Pandemia COVID-19 jest niezwykle trudnym okresem dla milionów Polaków, a w szczególności poważnym wyzwaniem dla niedofinansowanej i przeciążonej służby zdrowia. Chcemy by przygotowane przez nas zestawy pomocowe były zarówno wyrazem podziękowań dla wszystkich pracowników medycznych, jak i realnym wsparciem dla szpitali. – mówi Michał Sadecki, prezes Polskiej Grupy Supermarketów.

Przesłane artykuły są pierwszą pulą dostaw w ramach planowanego wsparcia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum