Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PH Zielony Targówek zmienia właściciela

Catalyst Capital sfinalizował transakcję nabycia trzech centrów handlowych dla nowego funduszu Catalyst Core Plus European Property Fund (CCPEPF ). Wśród przejmowanych aktywów znajduje się park handlowy Zielony Targówek w Warszawie, którego dotychczasowym właścicielem był Credit Suisse Asset Management.
Reklama

Wśród przejmowanych obiektów, oprócz warszawskiego centrum handlowego, znajdują się Galleria Center Syd w Malmo, kupione od Baring Real Estate, the Rathaus Center Dietzenbach w pobliżu Frankfurtu, nabyte od Hahn Group. 

- Zielony Targówek znajduje się w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji sprzedaży detalicznej w Warszawie, który ostatnio był przedmiotem znacznych inwestycji mieszkaniowych, a kolejne przedsięwzięcia infrastrukturalne spodziewane są w najbliższych latach, w tym nowa linia metra - mówi Kean Hird, partner Catalyst i menedżer funduszu. 

Park handlowy Zielony Targówek znajduje się w północno-wschodniej części Warszawy, przy trasie Toruńskiej. Oferuje ok. 25 tys. mkw. mkw. powierzchni najmu i około 740 miejsc parkingowych. Najemcami Zielonego Targówka są: Dreams Design, Saturn i restauracja KFC.

Wartość transakcji oszacowano łącznie na 194 mln euro.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum