Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pięć firm w drugim etapie przetargu na obsługę Hali Gwardii

Władze Warszawy rozpoczęły kolejny etap wyboru partnera do obsługi oraz remontu Hali Gwardii. Do dalszego postępowania zakwalifikowała się także firma CBR Events, aktualny operator obiektu.
Reklama

Przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta w imieniu Miasta Stołecznego Warszawy jest zarówno remont, jaki i utrzymanie oraz zarządzanie Halą Gwardii. Wybrany operator będzie zobowiązany do przeprowadzenia – w formule partnerstwa publiczno-prywatnego i w oparciu o wytyczne konserwatora zabytków – wszystkich prac modernizacyjnych zabezpieczających i eksponujących najcenniejsze architektonicznie i historyczne detale obiektu. Po zakończeniu inwestycji przeznaczenie hali się nie zmieni – w dalszym ciągu będzie ona pełnić funkcję hali targowej i centrum aktywności lokalnej, czyli działać zgodnie z koncepcją zaproponowaną wiele lat temu przez obecnego operatora.

Wśród pięciu firm, które władze miasta wytypowały do kolejnego etapu, znalazło się również CBR Events – aktualny zarządca Hali Gwardii.

Kolejnym krokiem w postępowaniu przetargowym będą indywidualne negocjacje z poszczególnymi oferentami. Zakończenie całego procesu wyłaniania operatora Hali Gwardii oraz podpisanie umowy zaplanowane jest na połowę 2023 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum