Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pięć nowych restauracji w Magnolia Park

Burger King, Pizza Hut Express, Mr Chilly, Express Oriental oraz Guty Food zostały otwarte we wrocławskiej galerii handlowej. Otwierają się w poszerzonej części restauracyjnej, na pierwszym piętrze obok kina Helios. W sumie w Magnolia Park znajdziemy ponad 30 restauracji i kawiarni.
Reklama

Na fanów burgerów czeka Burger King, a w Pizzy Hut Express dostaniemy pizzę w 5 minut. Mr Chilly to kuchnia meksykańska – potrawy przygotowywane są w 100% z naturalnych składników. Express Orientaloferuje aromatyczne smaki kuchni azjatyckiej. Z kolei Guty Food specjalizuje się w kuchni wietnamskiej i chińskiej, ale w menu znajdziemy także kilka potraw kuchni czeskiej.

W ofercie znajdziemy m.in. takie lokale jak: McDonald’s, KFC, Vege Life, Sevi Oriental, STP Multi Food, Subway, Cofee&More. Ponadto w marcu ruszyła nowa strefa restauracyjna w rozbudowanej od ulicy Legnickiej części Magnolia Park. Znalazły się tam popularne wśród odwiedzających Pizzę Hut, Kuchnię Marche i Ohh!! Sushi & Grill. 

Po rozbudowie największa galeria handlowa w regionie liczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ok. 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych. 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum