Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pierwszy słodziak trafił w ręce klienta minutę po rozpoczęciu akcji

Szybciej niż w ubiegłym roku, bo zaledwie minutę po północy pierwszy klient zakupił Słodziaka – Sarenkę Hanię i książkę opowiadającą o przygodach Gangu w całodobowym sklepie Biedronka w Stegnie w województwie pomorskim.
Reklama

26 sierpnia, czyli na start akcji, pierwsi klienci stawili się przy kasach w Biedronkach w następujących miejscowościach:  Godz. 00:01: Stegna – zakup książki oraz Słodziaka – Sarenki, Godz. 2:17: Tomaszów Lubelski – zakup Słodziaka - Dzięcioła, Godz. 5:43: Braniewo – zakup dwóch maskotek: Borsuka i Sarenki.  

- Klienci Biedronki obdarzyli Słodziaki wielką sympatią. W zeszłym roku wydaliśmy ponad 7 mln maskotek i ponad 2 mln książek o nich. Również w tym roku nasi mali bohaterowie od razu spodobali się klientom – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Nowa akcja „Gang Słodziaków” rozpoczęła się 26 sierpnia br. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki będzie można kolekcjonować do 17 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 1 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek uprawnia do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora. 15 zebranych naklejek pozwala odebrać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków”. Tę wyjątkową pozycję można też kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast dużego Słodziaka – w cenie 49,99 zł/szt. 

1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie naklejek może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za: zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka” (1 pkt), zakup warzyw lub owoców (1 pkt), zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł (1 pkt).

Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum