Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Piła. Seria włamań do sklepów sieci Dino

Drugi raz w przeciągu kilku dni na terenie województwa wielkopolskiego doszło do niemal identycznego włamania. Włamywacze przez dziurę w ścianie dostali się do sklepu sieci Dino i ukradli wybory tytoniowe - podaje asta24.pl
Reklama

Pierwsze włamanie do sklepu Dino miało miejsce w nocy z 19 na 20 lipca we wsi Skórka w województwie wielkopolskim, w powiecie złotowskim, w gminie Krajenka. Włamywacze ukradli papierosy o wartości 3 tysięcy złotych.

Druga niemal taka sama sytuacja miała miejsce w nocy z 23 na 24 lipca w Szydłowie (powiat pilski). Podobnie jak kilka dni wcześniej, włamywacze wybili dziurę w ścianie i weszli do środka sklepu.

Rzecznik pilskiej policji mł.asp. Jędrzej Panglisz zdradził, że prowadzone jest już w tej sprawie dochodzenie. - Dopiero rano zorientowano się, że do sklepu włamywacze dostali się przez dziurę w ścianie. Zabezpieczyliśmy monitoring - powiedział.

Wraz z dochodzeniem przeprowadzane jest także szacowanie strat. W tym przypadku łupem włamywaczy również padły tylko i wyłącznie wyroby tytoniowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum