Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pilsweizer rozpoczyna współpracę z delikatesami Szubryt. Będą piwa z nalewaka

Browar Pilsweizer, producent piwa marki Pilsvar, rozpoczyna współpracę z siecią sklepów Szubryt, operatorem ponad stu sklepów firmowych w Małopolsce, na Podkarpaciu i Śląsku.
Reklama
  • W ramach współpracy w delikatesach sieci będzie dostępna pełna paleta butelkowanych piw browaru oraz jego piwo lane z nalewaków. 
  • Współpraca docelowo ma objąć większość sklepów sieci Szubryt. Pierwszym punktem sprzedaży, w którym ją wdrożono, są Delikatesy sieci Szubryt w Limanowej, gdzie dostępne są wszystkie piwa browaru.

 

Klienci delikatesów w Limanowej mogą kupić piwo lane do specjalnie na tę potrzebę przygotowanych butelek PET. Oferowane w ten sposób piwo lane to niepasteryzowana i niefiltrowana wersja piwa Pilsvar Grybów.

Limanowa jest pierwszą lokalizacją, od której rozpoczęła się współpraca pomiędzy Browarem Pilsweizer a siecią sklepów Szubryt. Kolejnym miejscem będą Delikatesy Szubryt w Rzeszowie, gdzie piwa Pilsvar pojawią się już w październiku.

 Pilsweizer od lat sukcesywnie rozwija sieć sprzedaży piw Pilsvar w całej Polsce. Obecnie są one dostępne w m.in. w sieciach Kaufland, Auchan, Biedronka, Carrefour, Eurocash, Lewiatan, Delikatesy Centrum czy ABC.

Sklepy patronackie 


Grybowski browar uruchamia również w Małopolsce swoje sklepy patronackie, obecnie działa już 5 takich punktów: dwa w Tarnowie i po jednym w Gorlicach, Nowym Sączu i Starym Sączu.

 - Od kilku lat rozwijamy naszą sieć sprzedaży w całym kraju, ale cały czas nie zapominamy również o regionie, o tym naszym terenie „wokół komina”. Temu służy m.in. rozwój sieci sklepów partnerskich w Małopolsce, ale i nawiązywanie takich partnerstw jak to najnowsze, z siecią Szubryt. Bardzo nas cieszy, że nasze piwa będą dostępne w Delikatesach tej sieci w tak szerokiej ofercie, również z możliwością zakupu piwa lanego - mówi Andrej Chovanec, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu Browaru Pilsweizer S.A.

 Firma Szubryt jest operatorem sieci ponad stu sklepów firmowych (w tym również w formacie delikatesów) w Małopolsce oraz na Podkarpaciu i na Śląsku. Jest również właścicielem zakładów mięsnych.

 - Jako właściciel regionalnej sieci sklepów cały czas rozwijamy naszą koncepcję docierania do jak najszerszej grupy klientów i bycia dla nich partnerem w codziennych zakupach. Od lat staramy się by nasza oferta była coraz bogatsza i coraz bardziej różnorodna, tak więc współpraca z Browarem Pilsweizer doskonale wpisuje się w naszą koncepcję biznesową, w ramach której jest również miejsce na niestandardowe podejście do Klienta, oferowanie mu wartości dodanych w postaci np. właśnie dostępności piwa lanego Pilsvar w naszym sklepie - mówi Zbigniew Król, Dyrektor Sprzedaży firmy Szubryt.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum