Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Piotr i Paweł sprzedał centrum handlowe w Poznaniu firmie Napollo

Firma NAPOLLO sfinalizowała zakup od firmy Piotr i Paweł centrum handlowo – usługowego w Poznaniu.
Reklama

Inwestor i deweloper NAPOLLO zakupił od firmy Piotr i Paweł działające od niemal 20 lat centrum handlowo – usługowe przy ul. Promienistej 160 w Poznaniu. Obiekt zlokalizowany jest w południowo-zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald. NAPOLLO planuje modernizację zakupionego centrum w ciągu najbliższych lat.

Centrum handlowo – usługowe przy ul. Promienistej 160, o powierzchni najmu blisko 5,3 tys. mkw., jest prawie w 100% skomercjalizowane. Główny najemca to sieć Piotr i Paweł, która zajmuje 3,9 tys. mkw. W centrum działają również Rossmann, salon Yes, salony odzieżowe i obuwnicze, a także dostępne są usługi, w tym bank, optyk, apteka, pralnia, fotograf, kwiaciarnia oraz restauracja. Obiekt posiada parking naziemny oraz podziemny, w którym funkcjonuje myjnia samochodowa. NAPOLLO planuje modernizację obiektu oraz jego ewentualną rozbudowę w ciągu najbliższych lat.
 – W najbliższych 3 latach portfel projektów komercyjnych firmy wzrośnie do ponad 100 tys. mkw. GLA, w większości poprzez realizację nowych projektów, ale nie wykluczamy, jak pokazuje przykład centrum przy ul. Promienistej czy Parku Galaktyka we Wrocławiu, zakupu istniejących, dobrze funkcjonujących obiektów z potencjałem do przyszłej modernizacji czy rozbudowy. Centrum w Poznaniu to drugi projekt NAPOLLO w Wielkopolsce – wiosną przyszłego roku zaplanowane jest otwarcie Galerii Piastovej w Gnieźnie – wyjaśnia Katarzyna Rzetecka, członek zarządu NAPOLLO.

- Wierzymy, że centrum handlowe Piotr i Paweł Promienista dzięki NAPOLLO, doświadczonemu developerowi i zarządcy licznych centrów handlowych, z którym współpracujemy również przy innych projektach, w najbliższym czasie zyska nową, atrakcyjną odsłonę. Pragniemy w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja naszego supermarketu przy Os. Kopernika pozostaje dla nas, jako sieci, kluczowa i gorąco zapraszamy obecnych oraz potencjalnych klientów na zakupy – informuje Ewa Aleszczyk-Kalinowska, rzecznik sieci.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum